Zjazd Zwyczajny Członków Oddziału PTTK Tryton

cof

Zjazd zwyczajny członków Oddziału PTTK Tryton w Nysie odbył się w dniu 6 czerwca 2019 roku na Forcie II w Nysie. Poniżej relacja.

W dniu 6 czerwca 2019 roku na Forcie II w Nysie przy kawie i ciastku odbył się Zjazd Zwyczajny Członków Oddziału PTTK Tryton w Nysie. Na zjazd przybyło blisko 60 osób, które wzięły udział w obradach.

Wszystkich przybyłych powitał prezes oddziału Marcin Nowak, który otworzył zjazd. Dokonano wyboru Przezydium Zjazdu, gdzie przewodniczącym zjazdu został kolega Adrian Kołodziej, a protokolantem Daria Kołodziej. Po zatwierdzeniu regulaminu i porządku zjazdu nastapił wybór komisji Uchwał i wniosków w skałd, której weszli: przewodniczący Marcin Nowak oraz członkowie Ewa Bułka oraz Jerzy Kiełb.

Zjazd Zwyczajny Członków Oddziału PTTK Tryton w Nysie
Zjazd Zwyczajny Członków Oddziału PTTK Tryton w Nysie
Zjazd Zwyczajny Członków Oddziału PTTK Tryton w Nysie
Zjazd Zwyczajny Członków Oddziału PTTK Tryton w Nysie

Następnie prezentowane były przez skarbnika oddziału Marka Więckiewicza, członka komisji rewizyjnej Katarzynę Kłakowicz i sekretarza oddziału Adriana Kołodzieja sprawozdania z działalności oddziału, które jednogłośnie zostały zatwierdzone przez uczestników zjazdu, a zarząd otrzymał zielone światło do dalszego działania.

Jednym z bardziej uroczystych punktów było wręczenie odznaczeń Zarządu Oddziału za pracę na rzecz stowarzyszenia. Odznaczenia otrzymali poza członkami zarządu:

  1. Zbigniew Błauciak
  2. Łukasz Jasek
  3. Kinga Topolnicka
  4. Marek Gełgut
  5. Adam Krawczyk
  6. Cezary Topolnicki
  7. Tomasz Drozdowski
  8. Daria Kołodziej
  9. Katarzyna Nowak
  10. Łukasz Łacny
Przemówienie Prezesa
Przemówienie Prezesa

Wręczono również nowe legitymacje członkowskie PTTK oraz odznaki krajoznawcze. Stałym punktem zjazdu stają się multimedialne zwykle na wesoło, ale również z łezką w oku podsumowania dotychczasowej działalności. Zainaugurowany również został kalendarz imprez na drugie półrocze 2019 roku.

Podczas zjaszdu zaprezentowała się również oddziałowa komisja turystki kolarskiej oraz dyskutowano o zbliżającym się zlocie kolarskim, największym przedsięwzięciu naszego oddzaiłu w historii.

Obrady zakończył prezes oddziału zapraszając wszystkich na kawę i różne rodzaje ciast upieczonych przez nasze sympatyczne członkinie. W taki sposób zakończył się sprawozdawczy zjazd oddziału.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Captcha loading...