PTTK Nysa ma stronę internetową!

PTTK Nysa ma stronę internetową! Historyczna chwila! Dziś przy okazji wielkiego narodowego święta – 100-tnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, pragniemy podzielić się tą radosną nowiną. Za sprawą naszego skarbnika i naszego sekretarza Oddział PTTK Tryton w Nysie ma w końcu własną stronę internetową!

Nasza strona jest w pełni dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Przedstawiać będzie niezbędne informacje związane z działalnością Oddziału. Póki co kilka zakładek na stronie jest pusta, lecz sukcesywnie będziemy je uzupełniać. Dziś można zapoznać się z informacjami o PTTK, a także o naszej siedzibie i władzach Oddziału. W niedalekiej przyszłości znajdziecie tutaj relacje z naszych imprez, kalendarz imprez czy informacje o naszej kadrze oraz komisjach i referatach.

Na stronie zamieścimy także historię powstania naszego Oddziału jaki i informacje dotyczące bieżącej działalności naszego oddziału. Jeśli czytasz ten wpis i jeszcze nie jesteś członkiem PTTK dowiesz się tutaj w jaki sposób wstąpić do naszej organizacji.

Z turystycznym pozdrowieniem

Zarząd Oddziału PTTK Tryton w Nysie

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Captcha loading...